українська російська англійська
За 7 місяців 2017 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 14,6 млн грн
04.08.2017 | 09:26
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – липня 2017 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 14,6 млн грн.

За підсумками ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, місцевого самоврядування, підприємств та установ прийняли 62 управлінські рішення.

Окрім того, завдяки впровадженню керівниками об’єктів контролю пропозицій, які надали аудитори за результатами проведених державних фінансових аудитів, вдалося досягти економічного ефекту на загальну суму майже 4 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань та вручили 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 19 випадках до установ застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, а також прийнято одну вимогу про повернення суми субвенції, використаної не за цільовим призначенням.

Внаслідок недотримання законодавства 135 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 57 – до дисциплінарної та матеріальної, в тому числі 3-х осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,7 млн грн.

 

версія для друку