українська російська англійська
Павло Розенко: Основний фактор понаднормового зростання доходів держбюджету - це підвищення мінімальної заробітної плати
04.08.2017 | 10:06
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі з 1 січня 2017 року призвело до суттєвого зростання доходів державного бюджету України та доходів місцевих бюджетів. Про це в ефірі «Вечірнього прайму» на телеканалі «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Державна казначейська служба оприлюднила офіційні дані щодо доходів до державного бюджету, і станом на липень вони перевищили заплановані на 42 млрд грн. Це, насамперед, результат роботи економіки України, це результат в тому числі і тих реформ, які проводить нинішня влада», - сказав він.

«Основний фактор такого зростання доходів – це суттєве підвищення мінімальної заробітної плати», - підкреслив Павло Розенко. Він нагадав, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата зросла вдвічі – до 3200 грн.

«Від цього кроку виграли всі. Це збільшило і фонд оплати праці, зросли надходження і до Пенсійного фонду України, і до державного і місцевих бюджетів», - зауважив Віце-прем’єр.

«У нинішніх непростих умовах ми робимо все для того, щоб люди відчували зміни на краще», - наголосив Павло Розенко.

 

версія для друку