українська російська англійська
У Мінсоцполітики обговорили питання співпраці з Управлінням Верховного Комісара ООН з питань біженців в Україні
04.08.2017 | 10:41
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

3 серпня у Мінсоцполітики відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики Олександра Привалова з представниками та експертами Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців в Україні щодо обговорення проекту «Багаторічної стратегії УВКБ ООН із захисту та пошуку рішень із залученням багатьох партнерів на 2017-2020 роки».

У заході також взяли участь Любов Черська – начальник управління організації соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, Пабло Матео – представник УВКБ ООН та Лідія Кузьменко – радник із правових питань УВКБ ООН.

Мінсоцполітики здійснює співробітництво з Управлінням Верховного Комісара ООН з питань біженців в Україні у рамках Меморандуму про співробітництво між Міністерством соціальної політики України, Регіональним представництвом УВКБ ООН і Фондом інновацій та розвитку (Грузія) (підписаний 22 жовтня 2014 року в м. Києві).

Зазначеним Меморандумом передбачено здійснення заходів щодо подолання гуманітарних проблем та забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб відповідно до українського законодавства та міжнародних стандартів.

Під час зустрічі сторони приділили увагу перспективам співпраці на найближчі роки як на національному, так і на регіональному рівнях.

Також учасники зустрічі обговорили в режимі конструктивного діалогу висловлені представниками Міністерства соціальної політики зауваження та застереження щодо вказаного проекту.

 

версія для друку