українська російська англійська
Міністр оборони перевірив процес підготовки особового складу до військового параду з нагоди Дня Незалежності
04.08.2017 | 11:57
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 4 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив хід підготовки особового складу, який залучається до військового параду, що відбудеться 24 серпня на головній вулиці столиці Хрещатику.

На злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу “АВІАНТ” тривають загальновійськові тренування Маршу Незалежності.

В урочистих заходах з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців представників Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України.

«Понад 1000 військовослужбовців представників ЗС України, які крокуватимуть у парадних розрахунках Хрещатиком, брали участь у бойових діях на сході України, понад 200 військових нагороджені державними нагородами за особливу мужність і героїзм, які вони проявили під час проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей», – повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

За словами глави оборонного відомства, цього року під час проведення параду діятиме статична виставка військової техніки.

«Військова техніка, а це 70 одиниць, яка буде представлена на виставці – це модернізована техніка, а 25 одиниць – нові зразки військової техніки, яка надійшла з заводів та підприємств оборонно-промислового комплексу», – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

У святкових заходах участь також братимуть військові оркестри різних військових формувань.

Під час проведення військового параду з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України військовослужбовці Збройних Сил України продемонструють оновлені зразки форми одягу для роти Почесної варти.

За словами Міністра оборони України, під час проведення параду військовим частинам і з’єднанням, які проявили мужність і героїзм та відзначились в ході бойових дій на сході України, буде присвоєно почесні найменування.

Наступного тижня репетиції парадних розрахунків та військової техніки відбудуться у столиці на Хрещатику.

 

 

версія для друку