українська російська англійська
В урочистостях до Дня Незалежності України візьмуть участь підрозділи від 10 країн Альянсу та високі гості з дружніх країн
04.08.2017 | 12:41
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В урочистостях до Дня Незалежності України візьмуть участь підрозділи від 10 країн Альянсу та високі гості з дружніх країн. На цьому сьогодні, 4 серпня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час перевірки підготовки особового складу, який залучається до військового параду, що відбудеться 24 серпня на головній вулиці столиці – Хрещатику.

В урочистих заходах з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України візьмуть участь військові підрозділи від близько 10 країн Північноатлантичного Альянсу, а також високі гості з дружніх країн.

«Ми запросили взяти участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня Незалежності України наших закордонних партнерів, своїх закордонних колег – представників оборонних відомств і Міністрів оборони країн-партнерів, з якими ми співпрацюємо, проводимо спільні навчання, які допомагають нам реформувати вітчизняне військо та оборонне відомство за стандартами НАТО, – наголосив Міністр оборони України. – Вже отримали підтвердження від 6 країн. Це будуть представники із країн Альянсу та Грузії, – додав генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку