українська російська англійська
8 серпня - прес-конференція першого заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуфа Куркчі
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

8 серпня об 11.00 відбудеться спільна прес-конференція на тему «Бюрократичні перешкоди, доступ до житла та працевлаштування – спільні проблеми біженців та переселенців в Україні»

Під час прес-конференції Агентство ООН у справах біженців представить звіт щодо потреб переселенців в Україні та біженців, який базується на результатах майже 200 фокус-груп, проведених у місцях з найбільшою кількістю переміщеного населення. Де основні проблеми учасників пов’язані з дискримінацією, адміністративними і бюрократичними перешкодами, пошуком житла та працевлаштування.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Юсуф Куркчі – Перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

- Пабло Матеу – Голова Агентства ООН у справах біженців;

- Наталя Науменко – директор департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України.

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (Український дім, вул. Хрещатик, 2, м.Київ)

Час проведення: 11.00

Акредитація проводиться за телефоном + 380 50 299 3201 або kravchut@unhcr.org (Тетяна Кравчук) до 19.30 понеділка 7 серпня.

 

версія для друку