українська російська англійська
Відшкодування втрат майже на 24 млн грн забезпечили державні аудитори Харківщини протягом січня - липня 2017 року
08.08.2017 | 10:44
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – липня 2017 року фахівці апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 23,7 млн грн.

Окрім того, за результатами позапланових перевірок та аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю) через виявлені порушення за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 273,4 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 109 пропозицій і рекомендацій.

Органи місцевої влади і самоврядування, керівники підприємств та установ за підсумками контрольних заходів прийняли 37 управлінських рішень.

Правоохоронним органам передано матеріали 36 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 32 досудові розслідування та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено шість позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 3,1 млн грн.

За недотримання законодавства 178 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 49 – до дисциплінарної та матеріальної,                  3 осіб звільнено з посад.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 128,4 млн грн.

версія для друку