українська російська англійська
10 серпня - прес-конференція за підсумками проведення IV Міжнародного фестивалю "Дунайська Січ"
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

10 серпня відбудеться прес-конференція за підсумками проведення IV Міжнародного фестивалю “Дунайська Січ”, що проходив 28-30 липня 2017 р. у м. Ізмаїл Одеської області.

У прес-конференції планується участь заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, народного депутата України Віктора Кривенка, ректора Ізмаїльського державного гуманітарного університету Ярослава Кічука, представника Посольства Литовської Республіки в України, а також лідерів гуртів “КАРНА” Олексія Шманьова, “Фіолет” Сергія Мартинюка та “Тінь Сонця” Сергія Василюка.

Від організаторів фестивалю - ГС “Творче патріотичне об'єднання “Музичний Батальйон” - виступлять режисер фестивалю Євген “Їжак” Романенко та ведучий концертної програми Сергій Файфура.

Спікери поінформують, як проходив цьогорічний фестиваль, поділяться досягненнями та проанонсують наступний – П'ятий, ювілейний, фестиваль “Дунайська Січ — 2018”.

Відбудеться презентація фільму про фестиваль (виробництво студії "Мамай-Медіа"), який буде представлений шанувальникам української рок-музики найближчим часом.

Початок о 12.30.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 4 (Інформаційне агентство “УНІАН”).

Акредитація: Герасименко Людмила (lgeras7@gmail.com,  067-596-42-32).

 

версія для друку