українська російська англійська
"Поліграфічний комбінат "Україна" реінвестує у виробництво 68,5 млн грн до кінця 2017 року
09.08.2017 | 12:27
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 9 серпня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення зменшити розмір відрахувань частини чистого прибутку ДП “Поліграфічний комбінатУкраїнадо державного бюджету. Раніше частка відрахувань становила 75%, відтепер - 40%.

Як відомо, “Поліграфічний комбінатУкраїнавиконує важливу державну соціальну функцію - виготовляє паспорти України для виїзду за кордон та ID-паспорти громадян України. Попит на них значно зріс після того, як почав діяти безвізовий режим з Європейським Союзом.

ДосіПоліграфкомбінатУкраїна” не мав достатніх коштів, щоб  придбати нове обладнання і повністю задовольнити наявний попит на виготовлення документів, тому що 75% чистого прибутку мусить перераховувати до бюджету. Мінекономрозвитку запропонував Уряду дозволити комбінату перераховувати до бюджету лише 40% чистого прибутку. Різницю між цими коштами - 35% - ”ПоліграфкомбінатУкраїназобов’язаний буде вкладати у розвиток власних виробничих потужностей, включаючи придбання додаткового обладнання для друку паспортів та ID-карт.

“Попит на біометричні закордонні паспорти злетів, коли люди переконалися, що безвіз справді діє. Ми знаємо про проблему потужностей, яку зараз має Поліграфкомбінат. Згідно з фінпланом на розвиток виробництва у 2017 році було закладено лише 43,4 млн гривень. Це  недостатньо, щоб вчасно модернізувати виробництво. Тому ми пропонуємо дозволити ПоліграфкомбінатуУкраїназдійснити додаткові інвестиції у свої потужності вже зараз. Це 68,5 млн грн до кінця цього року і близько 123 млн грн у 2018 році. Так, Поліграфкомбінат зможе пристосувати виробництво до попиту на власну продукцію і загалом має стимулювати розвиток підприємства”, - коментує рішення Уряду Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

 

версія для друку