українська російська англійська
11 серпня - семінар у Херсоні "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

11 серпня 2017 року в Херсонській облдержадміністрації про переваги впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в бюджетній сфері, про особливості укладання ЕСКО-договорів та співпрацю з місцевою владою розповідатимуть експерти на семінарі «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

Такий цикл інформаційно-роз’яснювальних у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту у бюджетній сфері, проводиться за підтримки Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта.

Наголошуємо, що про враження ЕСКО-інвестора у Києві, зокрема кореляцію між очікуваною та фактичної економією енергоресурсів та заплановані інвестиції в 2017 році, озвучить ТОВ «ДТЕК ЕСКО».

Основні спікери семінару:

Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

Роман Марецький – заступник директора Департаменту – начальник Управління державної експертизи Держенергоефективності.

Час проведення заходу: з 10:00 по 12:00.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Ушакова, 47, актова зала Херсонської ОДА, 4  поверх.

Організатори заходу: Держенергоефективності, Херсонська обласна державна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Програма семінару: http://saee.gov.ua/sites/default/files/AGENDA_KHERSON_11_08_2017.pdf

Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу, громадськості, ЗМІ.

Акредитація ЗМІ на семінари відбувається до 17:30 10 серпня за тел.: (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

 

версія для друку