українська російська англійська
На кінець року в Україні може бути близько 665 ОТГ, - Геннадій Зубко
09.08.2017 | 13:49
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

В Україні триває процес добровільного об’єднання громад. Тим громадам, які були обрані весною 2017 року, сьогоднішнім урядовим розпорядженням ми даємо можливість коректувати перспективний план, і таким чином затвердити прямі міжбюджетні відносини і розрахунки з держбюджетом. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи ухвалення розпорядження КМУ щодо уточнення перспективного плану  формування територій громад Чернігівської області

Відповідно до внесених змін, уточняється склад Борзнянської, Козелецької, Куликівської та Менської громад. Також перспективний план доповнюється Плисківською та Калинівською громадами. Поки не внесені Новобасанська і Бобровицька громади через судові процеси.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що сьогодні 250 громад очікують на рішення ЦВК щодо призначення місцевих виборів восени цього року. «Якщо буде позитивне рішення ЦВК, на кінець року в Україні буде близько 665 громад», - підкреслив він.

 

версія для друку