українська російська англійська
Карлівка та Покровськ отримали нові містобудівні повноваження
10.08.2017 | 13:23
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

У рамках децентралізації нові містобудівні повноваження отримали два міста – Карлівка на Полтавщині та Покровськ на Донеччині.

Відтепер місцеві громади самостійно контролюватимуть процеси у будівельній сфері своїх міст. Новоутворені органи держархбудконтролю наділені такими повноваженнями: перевіряти об’єкти будівництва, зупиняти самочинні роботи, штрафувати порушників містобудівного законодавства, а також реєструвати дозвільні документи.

Зазначені важелі впливу на місцевому рівні унеможливлять виникнення нових незаконних будівництв, зумовлять у регіонах сприятливий інвестиційний клімат для малого та середнього бізнесу, створять додаткові зручності для громадян при отриманні адміністративних послуг у будівництві.

З питань державного архітектурно-будівельного контролю можна звертатися до новоутворених органів за адресами: у місті Покровськ - вул. Центральна, 148 та у місті Карлівка - вул. Полтавський шлях,54.

Нагадаємо, у Донецькій області до процесу децентралізації долучилися такі міста області, як Дружівка, Красний Лиман, Дзержинськ, Селидове, Маріуполь та Бахмут. На Полтавщині – Горішні Плавні, Зіньків та Лубни. 

Загалом повноваження держархбудконтролю вже отримали 80 населених пунктів.

ДАБІ надає консультаційну та інформаційну підтримку місцевим органам влади у процесі створення органів держархбудконтролю. Гаряча лінія щодо питань, пов’язаних із децентралізацією повноважень у сфері держархбудконтролю, проводиться щоденно з 10:00 до 12:00 за телефоном: (044) 291-69-64.

 

 

 

версія для друку