українська російська англійська
Відшкодування втрат на 10,5 млн грн забезпечили волинські аудитори за 7 місяців 2017 року
14.08.2017 | 11:00
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області протягом січня - липня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 10,5 млн грн. З них понад 3 млн грн за порушеннями, виявленими у попередні роки.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 26 фінансових санкцій (призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів).

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 73 посадові особи. Чотирьох посадових осіб звільнено із займаних посад.

За матеріалами контрольних заходів, переданих до правоохоронних органів, порушено 9 кримінальних проваджень та оголошено 9 підозр у вчиненні кримінального правопорушення (розпочали 9 досудових розслідувань та вручили 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення).

До суду пред’явлено 1 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів, який задоволено в повному обсязі. Перед органами прокуратури та об’єктами контролю державні аудитори ініціювали пред’явлення до суду 32 позови.

За порушення законодавства у бюджетній сфері до суду передано 5 протоколів, у сфері закупівель – 1 протокол.

версія для друку