українська російська англійська
17 серпня прес-конференція щодо святкового Open Air "Кримський Дім об'єднує серця"
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

17 серпня об 11.00 відбудеться прес-конференція організаторів святкового Open Air “Кримський Дім об’єднує серця”

Місце проведення: м, Київ, вул. Суворова, 9 (Зала 1).

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Євген Нищук - Міністр культури України; Еміне Джапарова - перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ахтем Сеїтаблаєв - генеральний директор ДП “Кримський Дім”; Алім Алієв - програмний директор ДП “Кримський Дім”.

Коротко. На прес-конференції  буде представлено програму заходів Кримського Дому до Дня Незалежності. “Кримський Дім об’єднує серця” - серія святкових подій Кримського Дому, присвячених 26-й річниці Дня Незалежності України.

Протягом всього дня, 24 серпня, на Поштовій площі триватиме святковий концерт, за участі відомих кримськотатарських та українських артистів, серед яких Злата Огнєвіч, Ельзара Баталова, Азіза Ібрагімова, джазовий піаніст та композитор Усеїн Бекіров, панк-рок гурт “Shatur-Gudur” та багато інших.

У рамках святкування також відбудеться серія майстер-класів з традиційних кримськотатарських мистецтв, зокрема за участі кераміста Рустема Скибіна та його студії, кулінарна майстерня, а також ярмарок народно-прикладного та декоративного мистецтва.

 

версія для друку