українська російська англійська
Розпочалася підготовка до XV Міжнародного форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"
16.08.2017 | 17:49
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

16 серпня відбулося засідання Організаційного комітету з проведення XV Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Цьогорічний Форум, який проводить Міністерство енергетики та вугільної промисловості України вже протягом 15 років, є ефективним майданчиком для обміну досвідом та  налагодження ділових контактів. Так, минулого року в роботі Форуму взяли участь майже 200 представників вітчизняного та іноземного бізнесу.   

Міністерством затверджено План заходів з підготовки та проведення Форуму та створено Організаційний комітет, який працюватиме над його реалізацією.

У ході засідання Організаційного комітету було заслухано представників підприємств про їх підготовку до участі у Форумі та про стан виконання підготовчих робіт зі створення галузевої виставкової експозиції «ПЕК України».

В.о. державного секретаря – співголова Організаційного комітету Ю. Підкоморна наголосила, що від спільної роботи усіх членів оргкомітету залежить наскільки захід стане ефективним інструментом подальшого розвитку паливно-енергетичного комплексу України.

Ю. Підкоморна також зазначила, що Міністерство сприятиме організації дискусійних майданчиків (семінарів, конференцій, круглих столів та презентацій) та очікує на пропозиції від учасників Форуму.

 

 

версія для друку