українська російська англійська
Рятувальники отримали від Уряду Німеччини нове сучасне обладнання та захисний одяг
18.08.2017 | 09:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17 серпня у Києві на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України відбулася церемонія передачі нового сучасного обладнання та захисного одягу для рятувальників від Уряду Німеччини. Участь у заході взяли заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій  Руслан Білошицький, заступник директора GIZ в Україні Фолькер Боде, керівник проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” Крістіан Пошман та представники апарату ДСНС.

“Починаючи з 2015 року спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, ми реалізуємо проект “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями”, що виконується на замовлення Уряду Німеччини. І сьогодні до підрозділів ДСНС наші німецькі партнери передають 1 500 комплектів захисного протипожежного одягу на суму 20,5 млн грн та 930 сучасних дихальних апаратів з комплектуючими загальною вартістю 27,3 млн грн”, - зазначив Руслан Білошицький.

За словами заступника директора GIZ в Україні Фолькера Боде, це обладнання та спорядження, є не тільки допомогою, а й свідченням підтримки та подяки за ту роботу, яку щоденно виконують рятувальники ДСНС.

“У своїй роботі ви допомагаєте усім, хто цього потребує. Іноді - ціною власного життя. І це викликає велику повагу. З передачею цього оснащення Уряд Німеччини прагне зробити внесок для покращення умов вашої щоденної праці та захистити ваші життя під час виконання службових обов'язків”, - наголосив Фолькер Боде.

У свою чергу Крістіан Пошман зазначив, що співпраця між Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Держслужбою України з надзвичайних ситуацій не обмежується лише технічною підтримкою: “Для підвищення рівня підготовки фахівців ДСНС ми регулярно проводимо низку тренінгів та надаємо підтримку у розробці концепції децентралізації”, - зауважив пан Пошман.

Довідково

Нове сучасне спорядження, а саме: захисні шоломи, чоботи, рукавиці та протипожежні костюми, а також дихальні апарати, повнолицьові маски, тестери та компресори вже найближчим часом будуть розподілені між підрозділами Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Київської областей та міста Києва.

 

 

версія для друку