українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
19.08.2017 | 09:26
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Учора пасажиро-транспортний потік залишався інтенсивним. Загалом за минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 47,5 тисячі осіб та 6,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10010 осіб та 1335 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 11725 осіб та 2140 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9635 осіб та 1800 транспортних засобів;

«Гнутове» –  5395 осіб та 1195 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10710 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 40/100; «Мар’їнка» – 80/70; «Новотроїцьке» – 15/0; «Гнутове» – 30/10.

П’ять автомобілів, якими перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями на виїзд до неконтрольованої території, виявили учора прикордонники Краматорського та Донецького загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Майорське», «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Гнутове» незаконно перевезти 255 кілограмів харчових добавок, товари народного споживання, автозапчастини, мобільні телефони з аксесуарами та електронні носії інформації  на загальну суму більше 80 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Майорське» та на КрП «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 2 вантажних автомобілі від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області будівельні матеріали загальною вагою 40 тонн.

 

версія для друку