українська російська англійська
Микола Мовчан зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем та Радником Посольства Єленою Періч
19.08.2017 | 12:19
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

17 серпня заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем та Радником Посольства Єленою Періч.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло тем: питання розширення дво- та багатостороннього співробітництва між Україною та Республікою Хорватія у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту; хід імплементації підписаного у червні 2017 року Меморандуму між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством демографії, сім'ї, молоді та соціальної політики Республіки Хорватія про співробітництво у молодіжній сфері; поглиблення співпраці в рамках ЮНЕСКО та Ради Європи; розвиток та поглиблення партнерства між федераціями з видів спорту; партнерство в рамках програми ЄС "Еразмус +" щодо спорту й молоді; проведення спільних спортивних заходів тощо.

Європейська інтеграція є одним із основних, пріоритетних питань зовнішньої та внутрішньої політики, тому співпраця між Україною та Хорватією, яка є державою-членом Європейського Союзу, є дуже важливою та актуальною.

З Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем домовились опрацювати питання щодо можливості започаткування українсько-хорватських обмінів молоддю та укладення відповідної міжурядової Угоди щодо обмінів молоддю між Україною та Республікою Хорватія. Українська та хорватська молодь є дуже талановитою, освіченою та активною! Працюємо над створенням додаткових можливостей та умов розвитку для молоді!

У ході зустрічі сторони також обговорили питання та деталі підготовки візиту Державного секретаря Міністерства з питань демографії, сім'ї, молоді і соціальної політики Республіки Хорватії пана Маріна Стрмоти, який братиме участь у Форумі української молоді діаспори "Дніпро 2017", що відбудеться з 21 по 23 серпня 2017 р. у м. Дніпро.

Міністерство молоді та спорту вже четвертий рік поспіль підтримує Форуми української молоді діаспори, які до того відбувались у Івано-Франківську, Одесі та Вінниці. Такі заходи створюють майданчики для комунікації та розбудови партнерства і налагодження співпраці, тому участь пана Маріна Стрмоти є надзвичайно важливою для української молоді, студентства, громадянського суспільства тощо.

 

версія для друку