українська російська англійська
Переможцями змагань на кращий танковий взвод Сухопутних військ другий рік поспіль стали воїни 14 окремої механізованої бригади
20.08.2017 | 10:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Завершився конкурс серед танкових взводів на першість Сухопутних військ Збройних Сил України, який протягом 5 днів проходив на базі загальновійськового полігону оперативного командування "Північ" на Чернігівщині.

Учасники змагань виборювали першість у різних номінаціях за усіма напрямами підготовки танкових взводів. 

За перебігом останнього етапу конкурсу – бойової стрільби у складі взводу – спостерігав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Попко. Він високо оцінив підготовку танкових екіпажів:

«Досвід, який ви отримали під час конкурсу, має поширюватися у ваших бригадах та оперативних командуваннях», – звернувся він до учасників змагань.

За результатами змагань перше місце, перехідний приз та грошовий сертифікат у розмірі 84 тисяч гривень отримала команда 14 окремої механізованої бригади. До речі, представники цього з’єднання стали кращими у подібних змаганнях вже другий рік поспіль.

Друге місце та грошовий сертифікат на 42 тисячі гривень отримала команда 30 окремої механізованої бригади. Третіми стали представники 17 окремої танкової бригади, отримавши грошовий сертифікат на 24 тисячі гривень.

Учасники змагань також були нагороджені цінними подарунками та відзнаками командувача Сухопутних військ в особистій першості у різних номінаціях. 

Під час аналізу етапів підготовки та проведення змагань заступник командувача Сухопутних військ з бойової підготовки генерал-лейтенант Ігор Довгань відзначив високий рівень підготовки полігонного обладнання та бази до проведення змагань.

«Учасникам конкурсу довелося діяти в умовах ведення вогню та ураження цілей танковими екіпажами, які мали місце під час бойових дій в районі проведення АТО. Це принципова позиція, і під час підготовки завдань на конкурс у наступному році ми також враховуватимемо сучасні ризики», – підкреслив він.

 

 

версія для друку