українська російська англійська
Відшкодування втрат на суму понад 23,9 млн грн забезпечили аудитори Черкащини за 7 місяців 2017 року
21.08.2017 | 09:47
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січнялипня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 23,9 млн грн. 

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань.

За вчинені фінансові порушення 126 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 41 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 посадові особи звільнено із займаних посад.

У 140 випадках до установ, де виявили порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 126,9 млн грн.

 

 

версія для друку