українська російська англійська
Україна та Ізраїль планують провести спільний конкурс науково-дослідних проектів
21.08.2017 | 17:58
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

2017 року заплановано проведення Спільного українсько-ізраїльського Комітету з науково-технологічного співробітництва. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич із головою Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Міністром екології Держави Ізраїль, Міністром у справах Єрусалима паном Зеєвим Елькіним.

«Ми щиро зацікавлені в проведенні Спільного Комітету з науково-технологічного співробітництва. Наші країни мають реальні перспективи для поглиблення співпраці», – зазначила Лілія Гриневич.

На Комітеті мають бути визначені напрямки, за якими в подальшому проводитиметься спільний українсько-ізраїльський конкурс науково-дослідних проектів. Планується, що в межах конкурсу українські проекти зможуть позмагатися за річне фінансування до 200 тисяч гривень.

«Ми також зацікавлені, щоб і спільний Комітет, і конкурс науково-дослідних проектів були добре підготовані та пройшли вдало. Зі свого боку ми готові підтримати усі необхідні заходи», – додав пан Зеєв Елькін.

Він підкреслив, що Ізраїль, як і Україна, є асоційованим членом програми ЄС «Горизонт 2020», у межах якого теж можуть співпрацювати заклади та установи обох країн.

«Окреме питання – поглиблення наукової та освітньої співпраці між вишами наших країн. Для цього, думаю, можна обговорити організацію зустрічі зацікавлених у співпраці закладів. Було б добре, якщо вони змогли б налагодити прямі двосторонні стосунки, що завжди є вкрай продуктивними та перспективними», – повідомила Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що проведення до кінця цього року засідання Спільного Українсько-Ізраїльського Комітету з питань науково-технологічного співробітництва передбачено домовленостями, досягнутими в ході офіційного візиту Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Держави Ізраїль 14-16 травня 2017 року.

 

версія для друку