українська російська англійська
Глава Уряду закликав місцеву владу активно долучитися до урядової ініціативи створення прозорих центрів надання адмінпослуг
22.08.2017 | 11:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав органи місцевої влади активніше долучитися до реалізації урядової ініціативи створення центрів надання адміністративних послуг за принципом «прозорий офіс». Про це Глава Уряду сказав під час перевірки роботи Центру соціальних служб у форматі «Прозорий офіс» Святошинського району Києва.

Глава Уряду наголосив, що такий формат роботи з  громадянами із задоволення їх потреб - найбільш ефективний. Перший такий центр був відкритий 10 років тому у Вінниці, і наразі аналогічні установи працюють у Харкові, Києві та інших великих містах. Проте цю практику треба поширити на всю країну і додати до переліку послуг в допомогу підприємцям.

"У кожному куточку України мають надаватися послуги. Наше завдання полягає у тому, щоб створити нормальні умови для людей. Невеликий час очікування, нормальні умови як для тих, хто відвідує центри, так і для працівників - це стандарт, який ми далі будемо поширювати по країні", - підкреслив Глава Уряду. 

 

 

 

версія для друку