українська російська англійська
Павло Клімкін: Завершення переговорів щодо проекту Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем - наш пріоритет
22.08.2017 | 19:33
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

“Завершення переговорів щодо проекту Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем – наш пріоритет”, - відзначив Міністр закордонних справ України, голова Української частини Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Павло Клімкін під час проведення її десятого засідання, яке відбулося 22 серпня 2017 року у м. Київ.

Ізраїльську частину Комісії очолює Міністр з питань охорони навколишнього середовища, Міністр у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєев Елькін.

Обидві сторони висловили задоволення домовленостями, досягнутими під час проведення засідання Комісії та зафіксованими у підсумковому протоколі. Вони стосуються конкретних проектів в усіх сферах двостороннього торговельно-економічного співробітництва,  зокрема торгівлі, залучення інвестицій, співпраці у фінансовій, транспортній, медичній та соціально-гуманітарній сферах. Сторони погодили наступні   кроки щодо поглиблення взаємодії у сферах сільського господарства, водних ресурсів, а також відновлюваних джерел енергії і енергоефективності, комунікації, науки та освіти.

Співголови Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва були одностайні в тому, що 1 млрд. дол. США двостороннього торговельного обігу – це реальна мета, яка може бути досягнута вже в найближчій перспективі, та привітали позитивну тенденцію до зростання обсягів торгівлі після майже дворічного спаду.

В рамках роботи Комісії також відбулись окремі засідання робочих груп зі співробітництва у сфері туризму, стандартизації та сільського господарства.

 

версія для друку