українська російська англійська
Якщо ми не переламаємо пострадянську систему публічного адміністрування і не змінимо принципи та підходи до роботи міністерств, то не зможемо досягти успіху, - Голова НАДС
23.08.2017 | 13:33
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Другий етап реформування державної служби передбачає створення нових структур у міністерствах – директоратів. Передбачається що, директорати стануть драйверами системних змін у політиках міністерств з новими підходами до управління та новими обличчями.

На думку Голови НАДС Костянтина Ващенка, нові працівники директоратів повинні краще за пересічного держслужбовця знати законодавство, розуміти, як воно побудоване в інших країнах, володіти найкращими світовими практиками, напрацьовувати проекти нормативних актів, попереджати міністра про можливі ризики у розв’язанні тієї чи іншої проблеми, відчувати, як ту чи іншу ініціативу сприймуть різні суспільні групи.

«Ці люди не обтяжені нашими традиціями і мають не боятися виявляти ініціативу, яка ніколи не віталася в пострадянській системі влади», – зазначив очільник НАДС в інтерв’ю інтернет-виданню «Главком».

Детальніше на сайті НАДС.

 

 

версія для друку