українська російська англійська
28 серпня в Одесі відбудеться прес-конференція, присвячена початку спільних чорноморських досліджень у відкритому морі
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

28 серпня 2017 року під час прес-конференції «Подальші дослідження Чорного моря: глибше, ближче і детальніше» буде презентовано нові методи дослідження Чорного моря та оприлюденено дані про підводне життя на філофорних полях і стан чорноморських популяцій морських ссавців.

Зокрема, проект EMBLAS-II представить нову науково-дослідну програму, яка  дасть відповідь на питання: наскільки забрудненим морським сміттям є Чорне море і  чи здатне  воно самоочищатися?

Окремо будуть озвучені нові дані щодо стану популяцій дельфінів у Чорному морі та життя на унікальному філофорному полі Зернова (найбільша природоохоронна територія в Чорному морі).

Також буде презентовано мобільний додаток “Black Sea SaveBook”(«Чорноморська книга спасіння»), завдяки якому  широкі кола  громадськості матимуть можливість долучитися до моніторингу моря.

Крім того, учасники  матимуть можливість взяти участь в екскурсіяї на науково-дослідний корабель «Маре Нігрум».

Учасники: Микола Кузьо, заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Ярослав Слободнік, керівник проекту EMBLAS-II Олена Маслюківська-Самберг,представник Програми розвитку ООН – Україна, Георг Ханке, представник Спільного науково-дослідний центру ЄС, Арчіл Гучманідзе та команда науковців з Національного екологічного агентства Грузії, Віктор Коморін та команда науковців з Українського науково-дослідного центру екології моря, Борис Александров та команда науковців з Інституту морської біології НАНУ.

Час проведення: 10:00 - 12:00 (включаючи екскурсію).

Місце проведення: м. Одеса, вулиця Приморська, 6, Морський вокзал, 2 поверх, Одеса

Акредитація журналістів є обов’язковою. Це можна зробити за телефоном 067 9 062 061 або e-mail: Bluerivers.ukraine@gmail.com. Акредитація триватиме до  18.00  25 серпня.

 

версія для друку