українська російська англійська
На Житомирщині Геннадій Зубко розповів про створення Нового освітнього простору
23.08.2017 | 18:17
CЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Програма «Шкільний автобус» - це один з ланцюжків розвитку мережі опорних шкіл (насамперед на рівні громад) та розбудови у громадах Нового освітнього простору. Про це на брифінгу у Житомирі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні Мінрегіон спільно з Міносвіти запроваджує в громадах новий освітній простір - це насамперед створення якісної інфраструктури, закупівлі транспорту і якісного навчального приладдя, нові підходи до дизайну і доступності шкільних приміщень для освіти наших дітей», - наголосив Геннадій Зубко.

«Для нас дуже важливо створення якісної інфраструктури навколо опорних шкіл. І в цьому напрямку ми змогли об’єднати зусилля різних джерел фінансування: ДФРР, субвенція на формування інфраструктури ОТГ, субвенція з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, освітня субвенція, місцеві бюджети, кошти міжнародної технічної допомоги та спонсорські кошти», - розповів Геннадій Зубко.

За його словами, саме якісний менеджмент і координація зусиль повинні забезпечити на місцевому рівні ефективну реалізацію державної політики у сфері освіти.

Нагадаємо, 12 нових шкільних автобусів, які отримали сьогодні громади Житомирської області, були закуплені через платформу ProZorro на засадах співфінансування: "70х30" - 70% вартості – освітня субвенція з державного бюджету, 30% – за рахунок коштів місцевих бюджетів. У держбюджеті 2017 року передбачено 200 млн грн на придбання автобусів на засадах співфінансування.

 

версія для друку