українська російська англійська
Ми задоволені рівнем співпраці з США, - Міністр оборони України
24.08.2017 | 16:01
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Ми задоволені рівнем нашої співпраці з США. На цьому, сьогодні, 24 серпня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі керівника американського оборонного відомства Джеймса Меттіса.

Міністр оборони України привітав свого колегу в Україні, і в оборонному відомстві.

Степан Полторак зазначив, що під час святкування Дня Незалежності України Міністр оборони США на параді мав змогу спостерігати злагодженість українських підрозділів і проходження підрозділу Сполучених Штатів Америки.

«Ми задоволені рівнем нашої співпраці з США, - сказав  генерал армії України Степан Полторак. – Під час зустрічі з паном Джеймсом Меттісом ми плануємо обговорити питання, пов’язані з розширенням двосторонньої співпраці, покрашенням взаємодії з питань оборони, військово-технічного співробітництва».

«У нас є наміри посилити відносини на стратегічному рівні на благо народу України, для  підтримки миру та стабільності», - заявив Міністр оборони США Джеймс Меттіс перед офіційними переговорами з Міністром оборони України генералом армії України Степаном Полтораком.

«Я буду пам’ятати цей день дуже довго, це святкування Дня Незалежності нагадування нам, у Америці, що свобода – це велика цінність, яку ніколи не можна сприймати, як належне», – сказав Джеймс Меттіс. Також під час цієї промови Міністр оборони США зауважив, що свободу високо цінують ті народи, які боролися за незалежність.

Також він додав: «Ми бачимо, через які труднощі проходить ваша країна, й у нас є наміри посилити відносини на стратегічному рівні на благо народу України, для  підтримки миру та стабільності».

 

 

версія для друку