українська російська англійська
Степан Полторак назвав три ключові напрями українсько-польського співробітництва
25.08.2017 | 09:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Для нас надзвичайно важливим є те, що Польща, у День Незалежності України, була разом з Україною! На цьому 24 серпня наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з Міністром національної оборони Республіки Польща паном Антоні Мацеревичем, яка відбулася в Адміністрації Президента України та їх подальшої спільної заяви.

«Я хотів би привітати Міністра національної оборони Республіки Польща на святкуванні Дня Незалежності України, і подякувати за те, що він прийняв запрошення, і був сьогодні разом з українським військом та українським народом, - зазначив Степан Полторак. - Я дякую вам, пане Міністре ще й за те, що ви робите усе можливе, аби співпраця між Україною та Польщею була на найвищому рівні».

Вітаючи свого польського колегу, Міністр оборони України наголосив на важливості співпраці між двома країнами та визначив три ключові напрями співробітництва.

«Наша зустріч у Варшаві, а також сьогоднішня зустріч у Києві були дуже важливими, і головне – плідними, адже ми обговорили основні питання співробітництва. Перше і головне – це розширення співпраці в оборонній сфері, спільні навчання та обмін досвідом. Другий напрямок – це оборонно-промисловий комплекс, адже співпраця між нашими країнами у цій сфері для нас є також надзвичайно важливою. І третє – це майбутнє нашої спільної литовсько-польсько-української бригади. Ми прийняли рішення, що після завершення формування цього підрозділу, нам слід переходити до практичних навчань», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України також зазначив, що після зустрічей і перемовин час переходити до практичних дій.

 

 

 

 

версія для друку