українська російська англійська
МІП презентує до Дня Незалежності інформаційні матеріали про українців, які змінили історію
28.08.2017 | 12:25
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Із 23 серпня по 31 жовтня Міністерство інформаційної політики України презентує в Національному музеї України інформаційні матеріали про «26 українців, які змінили історію» до 26-го Дня Незалежності України.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко прокоментував: «В Україні достатньо особистостей, які значно вплинули на розвиток історії. Та якщо вийти на вулицю та спитати, наприклад: «Чи знаєте ви, хто розрахував траєкторію польоту на Місяць, винайшов вакцини від чуми та холери, відродив французький балет або ж був співзасновником економічного форуму в Давосі?» – відповідь навряд почуєш. Досить часто світ і навіть наші громадяни не здогадуються про українське походження тих чи інших досягнень українців». Тому, за словами держсекретаря, МІП і підготувало такі матеріали.

З метою популяризації України у світі та презентації видатних українців і вихідців з України, що здійснили вагомий внесок у світову історію, науку, спорт, культуру чи мистецтво, матеріали також будуть представлені в дипломатичних посольствах України за кордоном. Цей проект реалізується МІП спільно з МЗС України.

 

 

версія для друку