українська російська англійська
Місцеві ради Тернопільщини завдяки земельним аукціонам будуть щорічно отримувати 2,59 млн грн
29.08.2017 | 15:38
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За сім місяців цього року головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області організовано і проведено 26 земельних торгів у формі аукціону у 12 районах Тернопільської області. 

За результатами торгів продано право оренди на 48 земельних ділянок державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 598,79 гектара.

Землі передано в оренду терміном на 7 років для товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

Розмір річної плати за користування землею, визначений за результатами торгів, складає 2,59 млн гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопілля.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку