українська російська англійська
31 серпня - прес-брифінг щодо поставок медичних виробів для стентування коронарних судин та нового порядку розподілу стентів по регіонах
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

31 серпня об 11:00 в ДП «Укрмедпостач» МОЗ України відбудеться прес-брифінг щодо поставок необхідних медичних виробів для стентування коронарних судин та нового порядку розподілу стентів по регіонах.

 

Спікери:

Олександр Лінчевський, заступник Міністра охорони здоров'я України

Максим Соколов, співзасновник Асоціації інтервенційних кардіологів України, експерт МОЗ України

Тетяна Коротченко, представник Crown Agents в Україні.

 

Довідково

 За кошти держбюджету-2016 було закуплено 10 354 стенти для стентування коронарних судин провідних виробників США та Європи (тоді як у 2015 році ця цифра становила 7179 стентів), при цьому зекономлено близько 50% коштів. Перша партія стентів, закуплених за кошти держбюджету-2016, у кількості 4657 шт. уже найближчим часом буде розподілена у регіони. У цьому році МОЗ України завдяки закупівлям через міжнародні організації зможе майже повністю покрити потребу у медичних виробах для стентування коронарних судин.

 

МОЗ та Уряд розпочинають розбудову реперфузійної мережі з метою впровадження доступної високоспеціалізованої кардіологічної допомоги на всій території України. Для цього проведено розподіл коштів для закупівлі 13 ангіографів. Всього заплановано функціонування понад 70 ангіографів в більшості госпітальних округів.

 

Нові накази МОЗ  передбачають зміни роботи швидкої та кардіо відділень для функціонування реперфузійної мережі.

 

Місце проведення: ДП «Укрмедпостач» МОЗ України, м.Київ, вул. Березняківська, 29

 

Акредитація ЗМІ до 30 серпня 17:00 за телефоном 063 750 45 52 та за електронною поштою: dm.yaroslava@gmail.com

 

Контактна особа: Ярослава Дмитрук, 063 750 45 52, 200 08 16

 

версія для друку