українська російська англійська
Голова Казначейства відвідала з робочим візитом Попаснянський район Луганської області
30.08.2017 | 18:14
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

30 серпня 2017 року з робочим візитом у Папаснянському районі Луганської області перебувала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

Очільниця відомства провела нараду за участю голови Попаснянської районної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Шакуна, голови Попаснянської районної ради Костянтина Жалдакова, голів міських, селищних та сільських рад, керівників бюджетних установ району та їх головних бухгалтерів. Мета зустрічі - ознайомити керівництво району з діяльністю казначейства, особливостями нововведень відшкодування ПДВ, перспектив запровадження єдиного рахунку для оплати податків та зборів.

Під час зустрічі надано інформацію щодо впровадження  Казначейством системи дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство», який надає переваги, а саме: дозволяє зменшити витрати на відрядження, оптимізує видатки на друк документів та прискорює виконання документів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Також було обговорено можливості прийняття бюджету області на 2018 рік за програмно-цільовим методом, який на сьогодні фактично запроваджений по всій Україні та надає значні переваги щодо прозорості прийняття бюджету території  та результативних показників в процесі його виконання.

Голова Попаснянської районної адміністрації – керівник військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун вручив Тетяні Слюз Подяку за активне патріотичне ставлення щодо подій, які відбуваються на території  району.  

У свою чергу Голова Казначейства подякувала всім присутнім за щиру підтримку розвитку казначейської системи в районі та вручила Подяки голові районної ради, голові Попаснянської міської ради, головам Білогорівської, Малорязанцівської селищної ради, Вовчоярівської селищної ради, директору Гірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

У територіальному управлінні Казначейства Тетяна Слюз зустрілася з працівниками колективами та їх дітьми, які відпочивали в оздоровчому санаторії «Ясень» в Івано-Франківський області. Діти поділилися незабутніми враженнями та подякували всім організаторам літнього відпочинку. Очільниця Казначейства привезла «Альбоми спогадів» з фотографіями та оповіданнями дітей Донецької та Луганської областей про відпочинок у таборах та вручила усім дітям на згадку про чергову зустріч символічні подарунки та пов’язувала жовто-блакитні краватки.

Колектив управління приєднався  до всеукраїнської акції казначеїв «Об’єднаємо Україну!»,  в межах якої буде створено найдовший в Україні прапор, зібраний з прапорів усіх міст та районів нашої держави.

 

версія для друку