українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з нагоди Дня підприємця
03.09.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем підприємця!

Саме підприємництво, зокрема суб’єкти малого і середнього бізнесу, які формують більшість надходжень до бюджету, генерують більшість робочих місць та мають значний обсяг реалізації, підтримує економіку України. У багатьох країнах — членах Європейського Союзу малі і середні підприємства забезпечують 60—70 відсотків валового внутрішнього продукту у секторі підприємств.

Українські підприємці сприяють реалізації соціально-економічних реформ, роблять значний внесок у розвиток національного виробництва, промисловості, торгівлі, а головне — забезпечують роботою сотні тисяч наших громадян.

Одне з основних завдань Уряду — забезпечення гідних умов для розвитку українських підприємців. Ми цілеспрямовано застосовуємо та поглиблюємо політику дерегуляції: скорочуємо кількісний склад і функції контролюючих органів, усуваємо бюрократизм, спрощуємо державне адміністрування та процедури. За останні роки ліквідовано тисячі радянських державних стандартів, понад сотню регуляторних бар’єрів і ряд дозвільних документів. Триває докорінна реформа та модернізація Державної фіскальної служби та всієї податкової системи, зростає економічний ефект від антикорупційної реформи та діяльності антикорупційних органів.

Наступним важливим етапом сприяння розвитку підприємництва повинні стати реалізація інноваційних програм і новітніх технологій, поглиблення економічної інтеграції з економіками країн — членів Європейського Союзу, що стимулюватиме надходження зовнішніх інвестицій у перспективні українські проекти.

Бажаю всім українським підприємцям міцного здоров’я, ділових успіхів, реалізації всіх важливих починань, добробуту і миру в нашій країні!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                      Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку