українська російська англійська
На Львівщині відкрито нову сучасну школу та підприємство з іноземними інвестиціями
30.08.2017 | 19:21
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев здійснив робочу поїздку на Львівщину, де за участю Президента України Петра Порошенка відбулося урочисте відкриття школи-гімназії та заводу ТОВ «Електроконтакт Україна».

Сучасний навчальний заклад з’явився у селі Наварія Пустомитівського району. Завершення будівництва довгобуду місцева громада чекала 30 років. Адже перший камінь на будівництво школи заклали ще у 1986 році, однак його кілька разів призупиняли і знову розпочинали. Активні роботи щодо добудови здійснено за останніх півтора роки. А вже 18 серпня 2017 року департаментом Держархбудінспекцій у Львівській області видано сертифікат про готовність до експлуатації опорної школи по вулиці Музичній.

Нова школа отримала І-ІІІ ступінь та статус гімназії. Це перша гімназія у Пустомитівському районі. Її приміщення розраховане на 300 учнів, де навчатимуться як місцеві школярі, так і діти з сусідніх сіл.

Ззовні будівля навчального закладу розфарбована різними кольорами веселки, а всередині – сучасна та пристосована до інклюзивної освіти. Для якісного навчання обладнано 12 класних кімнат, навчальні кабінети – хімії, фізики, біології, спортивний та актовий зали. Загальна кошторисна вартість будівництва склала понад 66 млн грн з державного, обласного та місцевого бюджетів.

Щодо відкриття у місті Броди, Львівська область, нового заводу з виробництва кабелів для концерну BMW, то промисловий комплекс на Львівщині збудовано українськими будівельниками за міжнародними стандартами лише за рік. Сертифікат про готовність до експлуатації заводу по виготовленню бортових електричних мереж на вулиці Чупринки видано 4 серпня 2017 року.

Іноземні інвестиції на його спорудження та устаткування склали більше 10 млн грн. На підприємстві створено всі умови для якісної роботи та ефективного виробництва. Середня заробітна плата – від 8 до 14 тис. грн.

«Будівництво промислових об’єктів – ключовий фактор для розвитку регіонів, відродження сіл та містечок. По-перше, це робота для місцевого населення як на час будівництва, так і по його завершенню. По-друге, це податки до місцевого, обласного та державного бюджетів. А по-третє, інвестиції у будівництво важливих соціальних об’єктів, як дитячі садки, школи, лікарні. Але, щоб іноземний інвестор вклав гроші необхідні сприятливі умови. Зі свого боку Держаржбудінспекція надає консультативну допомогу та усуває будь-які перешкоди для бізнесу при оформленні дозвільних документів на будівництво. Ми створюємо зрозумілі та зручні процедури як на законодавчому, так і на практичному рівні», - відзначив голова ДАБІ Олексій Кудрявцев.

 

версія для друку