українська російська англійська
Саме технічна еліта підніме економіку, - Геннадій Зубко на святі першокурсника в НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"
31.08.2017 | 09:31
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

«Зі святом, КПІ, зі святом, майбутня технічна еліто України! Мені приємно бути присутнім на Святі першокурсника саме в технічному серці України. Саме тут майбутнє техніки, креативних ідей і нових – сікорських, корольових,  ілонів масків і інших видатних людей», - наголосив під час вітального слова до першокурсників НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Саме технічна еліта підніме економіку і саме тут будуть народжені нові ідеї, які сьогодні впроваджуються нашими науковцями не тільки в Україні, а і в усьому світі. Ви сьогодні маєте унікальну можливість долучитися до величезної когорти випускників, які дійсно змінювали Україну, світ і в майбутньому – змінять наше уявлення про всесвіт»,- зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр зазначив, що КПІ – це особлива атмосфера, у стінах якого панує дух свободи. Саме студентство КПІ брало участь і в Помаранчевій революції, Революції Гідності і перші пішли захищати Україну від ворога на схід.

«Мені приємно, що тут присутні молоді люди, які через 5 років зможуть взяти в свої руки енергетику, фізику, конструкторську роботу. Саме від вас буде залежати майбутнє України! НТУУ КПІ повинен бути найсильнішим технічним університетом Європи і для цього ми зробимо все, щоб бути найкращими, найуспішнішими лідерами в технічному напрямку України! Vivat Academia! Vivant professores!» - наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку