українська російська англійська
У перспективі - підвищення фінансування технічної науки, - Геннадій Зубко
31.08.2017 | 09:53
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Мені дуже приємно, що НТУУ КПІ є стержнем технічного серця України. Коли ми кажемо про розвиток економіки країни – ми розуміємо, що розвиток і історія гуманітарної науки є важливою, але без технічних спеціальностей, на жаль, розвиток неможливий. На цьому наголосив під час спілкування з першокурсниками НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Світ рухається вперед, і ми вже бачимо як розвивається штучний інтелект, з’являються робо-руки… І дуже важливо, щоб наші українці, досвідчені технічні молоді люди були лідерами в цьому процесі», - зазначив Геннадій Зубко.

Він нагадав, що минулого року українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг «білих хакерів», обійшовши понад 12 тисяч команд з усього світу.

«Сьогодні важливо, щоб технічна еліта отримала підтримку від держави.  Тому ми кажемо про збільшення заробітної плати в майбутньому році, підвищення стандартів і підвищення фінансування технічної науки в політехніці», - повідомив Геннадій Зубко.

Під час свого виступу Віце-прем’єр побажав першокурсникам миру, спокою і здоров’я. «Нам, українцям, якщо дати мир і спокій – ми все зробимо якнайкраще!» - наголосив він.

 

версія для друку