українська російська англійська
Третя зміна дітей-мешканців зони АТО повернулася з відпочинку в Хорватії
31.08.2017 | 12:17
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

До України повернулася третя зміна дітей, які протягом останніх десяти днів перебували на оздоровчому відпочинку на Адріатичному узбережжі Хорватії за спільною програмою Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Міністерства з питань демографії, сім’ї, молоді і соціальної політики Хорватії, Посольства України у Республіці Хорватія та за сприяння Луганської і Донецької ОВЦА та БФ «Карітас України».

Під час відпочинку для дітей були організовані кілька поромних екскурсій вздовж узбережжя з відвідуванням старовинних міст. У самому ж таборі діти мали змогу спілкуватися з однолітками з Франції та Німеччини.

«Кожного дня ми неодмінно приходили на море. Чиста прозора вода, солоне повітря та чаруючі заходи сонця назавжди залишаться у нашій пам’яті. А вечорами ми влаштовували дискотеки і навіть шоу талантів, де діти змогли не тільки проявити себе, а й ознайомити французів із нашою культурою”, – розповідають самі діти.

Нагадаємо, з 29 липня по 27 серпня було організовано три зміни відпочинку для 258 дітей з Донецької і Луганської областей, які живуть вздовж лінії зіткнення, а також 36 дорослих, які їх супроводжують. Це одна з форм гуманітарної допомоги, спрямована на пом’якшення наслідків конфлікту в Україні.

 

 

версія для друку