українська російська англійська
Рятувальники перевірили стан пожежної безпеки освітніх закладів напередодні нового навчального року
31.08.2017 | 12:21
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Вже завтра в освітніх закладах країни розпочнеться новий навчальний рік. Саме тому питання забезпечення ефективного протипожежного захисту в установах, гарантування безпеки учасників навчально-виховного процесу набуло особливої актуальності. Співробітники ДСНС України продовжують проводити перевірки у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах з метою контролю за дотриманням вимог пожежної та техногенної безпеки, а також спілкуватися з освітянами щодо профілактики надзвичайних подій.

Так, 29 серпня співробітники Камінь-Каширського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели планові перевірки протипожежного стану та дотримання вимог «Правил пожежної безпеки в Україні» у загальноосвітніх школах районного центру. Водночас цього ж тижня на Донеччині, на базі 12-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в області відбувся семінар-нарада з представниками шкіл та дитячих садочків міста Краматорська.

Загалом під час відпрацювань рятувальники перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання у належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства та справність внутрішнього протипожежного водогону.

Додатково з працівниками навчальних закладів проводяться інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Крім того, фахівці ДСНС розповсюджують тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні агітаційні матеріали для оновлення в закладах освіти куточків безпеки.

Подібна профілактична робота проводиться по всій території України, аби гарантувати всім учасникам навчального процесу безпечні умови під час перебування у школах.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до керівників навчальних закладів з проханням з усією відповідальністю поставитися до виконання заходів із забезпечення вимог правил пожежної та техногенної безпеки!

 

 

версія для друку