українська російська англійська
Дмитро Парфененко: Результати приватизації енергокомпаній - це наслідок злагодженої командної роботи Фонду
31.08.2017 | 17:06
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Приватизація п’яти пакетів акцій енергокомпаній принесе бюджету понад 3 млрд грн. За словами очільника ФДМУ Дмитро Парфененко, такі результати – це наслідок злагодженої командної роботи Фонду.

«Дякую всім за натхненну роботу на результат. Ми всі зробили все необхідне, аби створити умови для прозорої приватизації, і учасники приватизаційного процесу це оцінили на найвищому рівні. Ми на цьому не зупиняємося, і активно працюємо, щоб відкрито продати всі інші об‘єкти, які цього потребують. Я вірю, що це нам вдасться – професійній команді однодумців, небайдужій до результатів своєї праці», – підкреслив він.

За його словами, як і прогнозував Фонд, 5 пакетів акцій енергокомпаній по 25% успішно продані. До державного бюджету вже надійшло 1,3 млрд грн від продажу акцій Донецькобленерго, Київенерго та Західенерго, а торги акціями Дніпрообленерго та Дніпроенерго принесуть ще 1,73 млрд грн. Всього – понад 3 млрд грн. Це найвищий показник з 2012 року.

Він додав, що на черзі – продаж контрольних пакетів акцій 6 обленерго, Центренерго, ОПЗ, підготовку до якої Фонд активно проводить.

31 серпня 2017 року Фонд державного майна успішно продав акції ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго»та ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго».

На продаж були виставлені пакети акцій у розмірі 25% статутного капіталу.

Пакет акцій ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго» було продано за 728,236 млн грн.

У результаті торгів ціна пакета акцій ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» виросла більше ніж у 2 рази і склала 1 млрд 4 млн  675,5 тис. грн.

Переможцем аукціону визнано OPHEKC ЛІМІТЕД (ORNEXLIMITED).

 

версія для друку