українська російська англійська
Уряд запровадить єдину електронну систему управління персоналом, - Олександр Саєнко
31.08.2017 | 17:49
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 31 серпня, на Координаційній раді з питань держслужби був підтриманий проект Концепції створення та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в органах державної влади.

"Створення такої системи – це можливість нарешті використовувати на повну силу потужності сучасних інформаційних технологій для того, щоб забезпечити відкритість і прозорість всіх процесів управління персоналом на державній службі. Це не тільки відмова від десятків довідок, особових карток та форм, які кожного разу заповнюються при прийомі на роботу, паперово-бюрократичного оформлення та зберігання інформації про оцінювання, оплату, заохочення, навчання, іншої інформації, що є суттєвою економією ресурсів, це в першу чергу нові інноваційні і ефективні процедури управління персоналом", - відзначив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

Це - важлива складова по дебюрократизації роботи міністерств та привнесення нової якості в їх роботу.

"Маємо працювати на результат, а не заради процесу. Усе це важливі кроки до справді ефективного державного управління", - додав він.

Члени Координаційної ради домовились на наступному засіданні розглянути проект концепції реформи оплати праці державних службовців, питання врегулювання адміністративної процедури та концепцію модернізації системи професійного навчання.

 

версія для друку