українська російська англійська
Міністр оборони України вручив волонтерам відзнаки Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції"
31.08.2017 | 18:30
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 31 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з волонтерами, які надають активну допомогу Збройним Силам України.

В рамках зустрічі глава вітчизняного обороного відомства поспілкувався з волонтерами, окреслив проблемні питання, які на сьогоднішній день існюють в Українській армії, а також вислухав пропозиції і поради щодо спільного вирішення цих питань.

- Ми не стоїмо на місці. У війську відбуваються реформи, ми крокуємо вперед і країна бачить позитивні зрушення, які відбуваються у Збройних Силах України, – зазначив Міністр оборони України. – Багато змін у війську відбулося також і завдяки вам, адже те, що зробили волонтери та небайдужі громадяни, є надзвичайно важливим для армії. Тому ми цінуємо і поважамо вашу роботу.

Наприкінці зустрічі генерал армії України Степан Полторак подякував волонтерам за співпрацю з обороним відомством та всебічну допомогу Збройним Силам України, а також нагородив волонтерів відзнаками Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Своєю активною співпрацею зі Збройними Силами України та величезною допомогою армії, ви допомогли нам вийти на нові рубежі. Дякую вам за те, що ви робите для Українського війська, – наголосив під час церемонії нагородження Міністр оборони України.

 

версія для друку