українська російська англійська
Андрій Рева: Новий керівник Українського фонду соціальних інвестицій призначатиметься за прозорою та відкритою процедурою для суспільства та іноземних донорів
01.09.2017 | 12:04
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про продовження тісної співпраці між Міністерством соціальної політики України та Фондом соціальних інвестицій йшла мова на зустрічі Міністра Андрія Реви з директором Офісу ФСІ в Україні Лутцем ХорнХааке і представником Посольства Німеччини в Україні Тобіасом Шрадером.

 Український фонд соціальних інвестицій існує вже 17 років. Він був створений з метою  реалізації  проектів Світового банку в Україні.

Головним донором цих програм є Уряд Німеччини. Завдяки йому в Україні реалізовано мікропроектів на 150 мільйонів гривень.

Наразі  Український фонд соціальних інвестицій проходить етап оновлення. Як зазначив Міністр соціальної політики, у складі наглядової ради має бути посилена роль міжнародних донорів, представникам донорських організацій  надаватимуться додаткові повноваження – це лише декотрі кроки на шляху утвердження прозорості  й відкритості роботи Фонду.

«Ми зацікавлені в тому, щоб репутація Фонду і його керівника була на  належному рівні, - запевнив Андрій Рева. – Нового керівника буде  призначати новий склад наглядової ради і за спиною наших партнерів керівник призначатись не буде».

Також, зазначив  Міністр, наразі в Україну повертаються донори, котрі з певних причин припинили були свою діяльність в Україні. Їхнє повернення є доброю тенденцією і перспективою.

  

 

версія для друку