українська російська англійська
Глава Уряду: Ріст економіки вимагатиме розвитку технологій і нового рівня знань від фахівців
01.09.2017 | 13:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розвиток економіки, який визначено ключовим пріоритетом роботи Уряду, дедалі більше вимагатиме розвитку технологій та нового рівня знань фахівців різних галузей - від агросектору до космосу. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування зі старшокласниками у київській школі «Ерудит». Глава Уряду відвідав навчальний заклад з нагоди Дня знань, сьогодні, 1 вересня.

«Реальний сектор сьогодні потребує різноманітних спеціальностей. Я вважаю, що технології - це те, чого ми будемо постійно потребувати. Ми країна аграрна і космічна - від землі до космосу - маємо великі можливості зростання в агротехнологіях, легкій промисловості, машинобудуванні. Це все те, чого потребує наша економіка», - зазначив він.

Володимир Гройсман відзначив, що Україна вже має сектори, де рівень підготовки фахівців відповідає світовим стандартам. Це, передусім, сектор ІТ та інженерні спеціальності. Важливим, за словами Глави Уряду, є й те, що розмаїття навчальних закладів сьогодні дозволяє кожному реалізувати свою власну потребу у знаннях.

«Навчатися треба там, де зможеш отримати відповідну якість  знань, і стати успішним», - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку