українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко відвідав Український гуманітарний ліцей
01.09.2017 | 15:35
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко привітав учнів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Днем знань. 

В’ячеслав Кириленко побажав дітям натхнення, гарних оцінок  і наголосив: «Ліцей має свою унікальну атмосферу. У педагогів справжня чиста українська душа  і велике вміння навчати дітей так, щоб знання вони пронесли через усе своє життя. Зі святом, учні та батьки!» - сказав В’ячеслав Кириленко.

Учням випускного класу В’ячеслав Кириленко побажав результативного шляху до найкращих українських вищих навчальних закладів. 

На святі ліцеїсти традиційно у театральній формі склали присягу, на знак початку навчального року відпустили повітряні кульки в небо. Державний Гімн разом з ліцеїстами виконав співак Іван Леньо ("Козак Сістем"). 

Довідково

Гуманітарний ліцей засновано у 1991 році. Це структурний підрозділ Київського національного університету імені Тараса Шевченка, особлива увага в ліцеї  приділяється патріотичному вихованню. Заклад має багато нагород. За результатами ЗНО-2017 - у двадцятці кращих шкіл України. На навчання приймають учнів на конкурсній основі після 8-го класу.

 

версія для друку