українська російська англійська
Кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали більше 44 тисяч звернень громадян
01.09.2017 | 15:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 44 113 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 93% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які допущено не з вини органу, що здійснює його ведення. 

Найбільшу кількість звернень про реєстрацію земельних ділянок за цей період розглянули у Мелітопольському  - 1243, Токмацькому  - 1060, Приазовському - 812 районах та м. Бердянськ – 806 Запорізької області.

Максимальну кількість витягів із кадастру видали у м. Запоріжжі та Запорізькому району - 3523, Мелітопольському – 2369, Вільнянському – 1746, Оріхівському - 1575 районах Запорізької області.

Під час розгляду заяв спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку