українська російська англійська
Олександр Ярема зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло
01.09.2017 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

31 вересня заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема зустрівся з Надзвичайним та повноважним Послом Республіки Польща в України Яном Пєкло.

У ході зустрічі було обговорено питання двостороннього співробітництва у сфері молоді та діяльності Українсько-польської ради молодіжних обмінів.

У минулому році було укладено Договір між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Україно-Польську Раду обмінів молоддю, в рамках якої Міністерство проводить конкурси проектів серед організацій громадянського суспільства на здійснення обмінів молоддю. Участь в обмінах вже взяли понад 3 тис. молодих людей з України та Польщі. В цьому році переможцями обмінів з української сторони стали 8 проектів, які на сьогодні знаходяться у стадії реалізації.

У цьому році підвести підсумки роботи Ради за два роки планується під час Українсько-польського молодіжного форуму, який пройде в грудні ц. р. в м. Київ. У форумі візьмуть участь 100 представників української та польської молоді, учасники проектів, які було реалізовано в рамках Ради, та молодь, яка цікавиться співпрацею України та Польщі. 

Олександр Ярема та Ян Пєкло відзначили позивну динаміку українсько-польського молодіжного співробітництва та наголосили на важливості та пріоритетності для обох сторін розвивати даний напрямок.

Дознатись більше про діяльність Ради та реалізовані проекти можна за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/category/484.

 

версія для друку