українська російська англійська
Володимир Бондаренко про реформу держслужби: Ми хочемо набрати людей, які хочуть, можуть і будуть робити зміни
31.08.2017 | 13:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У рамках реформи державної служби на нові посади Уряд прагне набрати людей, які хочуть, можуть і будуть робити зміни. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко в інтерв’ю ІА «Укрінформ».

«Знаєте, я люблю слово «реформи», але останнім часом воно вже не сприймається так, як раніше. Ми хочемо набрати людей, які хочуть, можуть і будуть робити зміни, у тому числі в державній службі», - сказав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, 18 серпня Уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління. Зокрема, в рамках реформи держслужби Уряд розпочинає відкритий конкурс на нові посади в 10 пілотних міністерствах, а також СКМУ, Нацдержслужбі, Національному агентстві з питань електронного урядування.

Державний секретар КМУ наголосив, що у рамках реформи працівники новостворених директоратів та підрозділів, які зараз функціонують, – працюватимуть у тісній взаємодії. «У діалозі та тісній співпраці вони будуть вчитися одне в одного. І якщо нові працівники будуть вивчати систему, то чинні – навчатись новим підходам. У цьому є цінність, бо ми зберігаємо інституційність як таку, але вдихаємо в неї нове життя», - підкреслив Володимир Бондаренко.

Він додав, що для нього важливо, аби співробітники не відчували дискомфорт від умов роботи, у тому числі йдеться і про заробітну плату.

«Нові держслужбовці мають показати ефективність своєї роботи, довести, що не дарма одержують заробітну плату, яка передбачена. З іншого боку, ті державні службовці, які давно працюють, матимуть стимул щось змінювати в собі, розвиватись і отримувати премії за виконання завдань. Тобто, тут є два підходи: в одних – зарплата за реалізацію реформ, у інших це може бути премія за виконання завдань», - пояснив Володимир Бондаренко.

Водночас він висловив сподівання, що згодом всі працівники стануть фахівцями з реформ, державними службовцями з високим рівнем зарплати.

 

 

версія для друку