українська російська англійська
Володимир Бондаренко: Набір на посади фахівців з питань реформ у міністерства оголосять 4 вересня
31.08.2017 | 14:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

4 вересня планується оголосити набір на посади фахівців з питань реформ у 10 міністерствах. Про це повідомив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко в інтерв’ю ІА «Укрінформ».

«З 1 вересня ми почнемо формувати конкурсні комісії. До 11 вересня цей процес має бути завершений. Але паралельно з 4 вересня маємо оголосити набір на посади фахівців з питань реформ у 10 міністерствах», - сказав Володимир Бондаренко.

Він наголосив, що вперше кандидати мають можливість подати свої документи на конкурс в електронному вигляді на порталі вакансій  www.career.gov.ua,  який працює поки що у тестовому режимі.

«Найближчим часом туди буде завантажено всі ті документи, які схвалені Урядом для проведення реформи. Це й ті, які стосуються умови оплати праці, це й типові положення про директорати, це і положення про проведення конкурсу. Тобто, уся необхідна законодавча і нормативна база», - поінформував Володимир Бондаренко. Він додав, що на порталі планується зробити рубрику «Запитання-відповідь», у якій кандидати зможуть знайти відповіді на найбільш поширені запитання.

 

 

версія для друку