українська російська англійська
Володимир Бондаренко назвав, якими рисами та якостями мають володіти кандидати-реформатори
31.08.2017 | 15:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Основними вимогами до кандидатів на посади фахівців з питань реформ, яких будуть набирати у визначені 10 міністерств, є наявність здібностей до аналітичного мислення, вміння стратегічно планувати, бути стресостійкими. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко в інтерв’ю ІА «Укрінформ».

«Людина повинна мати здібності до аналітичного мислення, вміти стратегічно планувати. Важливою рисою є стресостійкість», - сказав Держсекретар, відповідаючи на запитання журналіста, на які риси та якості кандидатів члени конкурсної комісії звертатимуть увагу в першу чергу?

Крім того, за його словами, має значення те, наскільки кандидат може бути різноманітним. «Знаєте, коли людина має певний бекграунд, навчалася за кордоном, працювала у великих приватних компаніях, а потім приходить на державну службу, то тут важливо те, наскільки вона зможе перелаштуватися і почати працювати не в інтересах власника, а в інтересах кожного громадянина», - пояснив Володимир Бондаренко.

Він додав, що кандидат має бути професійно націлений на результат. «Звичайно, бажання робити зміни і бути частиною цих реформ – це не остання риса, на яку буде звертати увагу конкурсна комісія», - наголосив Держсекретар.

При цьому він підкреслив, що у конкурсі також можуть брати участь і люди, які зараз працюють на держслужбі. «Ми дуже на це розраховуємо. Кожна людина має ставити перед собою нові цілі й досягати їх. Таким чином вона розвивається. Реформа державної служби не повинна сприйматися нинішніми держслужбовцями як загроза втратити роботу, бо це можливість спробувати себе в новому напрямі, впоратися з новими завданнями і, звісно, за нову зарплату», - сказав Володимир Бондаренко.

Водночас він запевнив, що комісія буде об'єктивною, до складу якої увійдуть незалежні експерти, представники громадськості, а відбір буде відбуватися чесно та прозоро.

 

 

 

версія для друку