українська російська англійська
Делегація Повітряних Сил ЗС України прибула в Чеську Республіку для участі в міжнародному авіаційному показі "Czech International Air Fest-2017"
01.09.2017 | 18:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Завтра, 2 вересня, в чеському місті Градець Кралове розпочнеться один з престижних авіапоказів «Czech International Air Fest-2017» (CIAF-2017).

Україна буде представлена на статичному та динамічному показах двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Іл-76. Українську делегацію очолює заступник командувача з авіації − начальник авіації Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Ярецький.

Протягом 2-3 вересня учбово-бойовий літак Су-27 буде представлено на статичному показі разом з військово-транспортним Іл-76. Тим часом по обіді полковник Олександр Оксанченко показуватиме свою нову пілотажну програму на бойовому літаку Су-27.

Вперше міжнародний авіаційний показ «Czech International Air Fest» відбувся у 1993 році. Щорічно аеропорт у чеському місті Градець Кралове (з 2003 по 2009 рр. авіапоказ проходив у місті Брно) перетворюється на столицю авіації та збирає чисельну кількість авіалюбителів. Свою льотну майстерність демонструють десятки військових та цивільних льотчиків на літаках та вертольотах, а також акробатичні групи.  

У 2016 році на авіапоказі CIAF-2016 в Чехії українського військового льотчика полковника Олександра Оксанченка визнали кращим за виконання фігур вищого пілотажу на бойовму літаку-винищувачі Су-27 та вручили відповідний трофей.

 

версія для друку